FURNITURE / Sofas / Sofa 16636230

nr 1663 6230

SOFA

Dux, Omklädda i tyget Glade, Sandersen. Length: 190 cm, wear, damages.

Dux, Omklädda i tyget Glade, Sandersen. Längd: 190 cm

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday December 2 2024
at 20:45:44